Term 4 Honor Roll 2018

Term 4 Honor Roll 2018
Posted on 05/29/2018
Term 4 Honor Roll 2018

 


 
Download a printable copy 
 


High Honors



Grade 12  

Grace E. Armon, Amanda Ash, Alexandra V. Ayala, Myah R. Bastian, Steven Berberati Lessi, Montana R. Bernett, Ezechiel Biamungu, Makailee S. Brown, Marie A. Budde, Alison J. Bundza, Jonah A. Cain, Lauryn M. Campbell, Jacob C. Carl, Rylee J. Chockley, Caleb L. Clevenger, Rafael Contreras JR, Kailin R. Cutliff, Kaylyn D. Dane, Eric A. Davidson, Anna P. De Mattos, Gabriella M. Diaz, Kobe Dickerson, Kyra R. Durkin, Mikel W. Elmore, Brytne L. Fenton, Megan N. Foster, Rebecca L. Foster, Carstin S. Fuller, Raina S. Fuller, Diego R. Galvin, Sophia M. Gebru, Daniel J. Greene, Logan R. Greenlief, Anna M. Gugliotta, Emma E. Hallberg, Sierra L. Haneghan, Karen E. Harlan, TaCoya S. Harris, Clark S. Hawkins, Owen H. Hawkins, Jesse C. Hendrickson, Sarah J. Hoenig, Richard L. Hogan, Preston F. Hook, Taylor A. Hostens, Hannah M. Huppenbauer, Jessica L. Ingle, Nolan D. Jenkins, Erika M. Jimenez, Carsen P. Johnson, Steven M. Knaack, Paul S. Knox, Nathan J. Laake, Christopher Leahy, Hayley Anne N. Leo, Samera L. Lesher, Bryce A. Lester, Megan S. Lingafelter, Alissa C. Llave, Ryan C. Luna, Jeffrey G. Mackey, Reagen M. Malesker, Anna Mangieri, Patrick McCance, John A. Mcgee, Emily F. Meinert, Lydia A. Meyer, Jake M. Miller, Paul G. Morris, Kaitlyn M. Moss, Colton D. Motz, Morgan N. Mudd, Brianna M. Myers, Grace E. Nelson, Brenden M. Oeth, Sophia A. Oldfield, Lauren T. Palmer, Kendrick M. Parks, Samuel T. Patterson, Brooks A. Payne, Brianna N. Peterson, Elyse C. Qualls, Kristen M. Ragan, Hunter L. Ramsey, Katharine N. Retter, JoyLinn Reynolds, Nicholas E. Rush, Marcos Sanchez, Hunter T. Sanders, Maitlyn R. Sanders, Kristyn J. Schisler, Jemima M. Sindani, Carly D. Smith, Charlotte R. Snyder, Kaylyn H. Spencer, Daniel D. Stratton, Kolton J. Sturgeon, Layla D. Sundberg, Brandon A. Suydam, Claudia M. Tembo, Katie M. Tucker, Madison L. Vasquez, Sarah Wallenfelsz, Kylee K. Wehrly, Grace C. Wenstrom, Katie L. Westfall, April B. White, Austyn T. White, Makenzie S. Williams, William Williams, Elizabeth N. Winter, Christain T. Young, Jacob R. Young


Grade 11

Parker Allen, Drew J. Anderson, Quinn P. Anderson, Tyler J. Angell, Kaitlyn P. Anno, Dallas R. Arnold, Hailey M. Bauchman, Stefanie L. Baughman, Jenna N. Blair, Macey A. Bland, Jacinta L. Boynton, Luke W. Bradburn, Jane M. Breslin, Caden M. Buchanan-Newman, Macie K. Calhoon, Leah K. Clifford, Haylee J. Cox, Ivy M. Dale, Abbey J. Davis, Jazsmin S. Davis, Cynthia D. Dickson, Jackson T. Eisele, Dalton G. Engel, Lindsay M. Erwin, Dan Christian P. Fernando, Nicholas J. Fields, Natalie S. Fleming, Marie C. Fredrickson, Mark T. Frenster, Cheyenne R. Gaddis, Brianna German, Andres T. Giles III, Maurice T. Greene, Alexsia Harlan, James Hayden, William A. Hutchison, Tavian D. James, Shaibrion D. Johnson, Baleigh A. Kelley, Richard H. Kent, Austin L. Kidder, Kelsi J. Kleine, Amanda R. Lasley, Faythe A. Law, Brooke E. Ledbetter, Sheyenne M. Lincoln, Karma B. Maner Stevenson, Gracie A. Markword, Chloe J. McCarthy, Dakota M. McDorman, Nathan K. McLaughlin, Chloe K. Mehl, Aleeya C. Mitchell, Logan M. Montgomery, Blake W. Morris, Reagan M. Mudd, Sean P. Murphy, Kate Oestreicher, Kirsten H. Osborn, Katelynn Payne, Kaitlyn S. Pendergast, Arturo J. Perez, John A. Peterson, Cole L. Petrie, Lauren K. Pio, Emma P. Porter, Sierra G. Potaczek, Maxwell A. Prather, Daija N. Range, Taylor Redington, Jennifer L. Reed, Megan C. Reed, Morgan L. Reed, Emma Riley, Claire E. Robinson, Samantha J. Rogers, Kaylee E. Ross, Lorenzo Sanchez, Nicholas E. Sandman Roberts, Ashtin R. Schisler, Gabriel J. Sherwood, Lucas N. Shroyer, Matrix D. Silberer, Nicolas L. Smith, Garrett R. Sprinkle, Mary J. Sweesy, Andrew P. Thomas, Vanessa J. Triplett, Alexia S. Tucker, Mason A. Valley, Alyssa A. Villarreal, Adam A. Wagner, Kaleb S. Walters, Blake A. Warfield, Lucas M. Watson, Austin C. Whetstine, Caden W. Wilson, Hallie E. Winship, Emma E. Wolfe, Joel Zavala  
 
 

Grade 10

Janice N. Abel, Iyanla D. Adams, Destiny A. Allen, Colin E. Angelo, Connor C. Aten, Katherine B. Atwell, Emily R. Bailey, Shelby N. Bailey, Chase M. Baldwin, Nikolas J. Bastian, Heidi Benbow, Haley R. Bennewitz, Emily Blucker, Josephine M. Boynton, Aubrey A. Bronaugh, Arleta R. Brown, Emily L. Bruington, Mary H. Burdick, Hannah F. Cain, Madeline Carlson, Zachary Carlson, Presley I. Cash, Chase A. Casteel, Abigail M. Cermak, Benjamin S. Cermak, Natalya Cheema, Jackson H. Colclasure, Destiny D. Coleman, Samantha T. Cozad, Will T. Cypert, Kennedi R. Davis, Nicholas J. Dechow, Andres I. Felix Lopez, Tyler J. Ferris, Hannah L. Flaherty, Bradley A. Folger, Tyler L. Fox, Justis R. Gatson, Hailey L. Glasnovich, Maya L. Gomez, Natasha N. Gossage, Taryn Hall, Meghan F. Harms, Emma B. Hawkinson, Jillian M. Helms, Addisynn F. Hensley, Mary C. Hicks, Brieana J. Hill, Logan M. Holland, Diamond J. Hunter, Justin W. Idle, Benedicte O. Ilelenzim, Exauce O. Ilelenzim, Briahna L. Jefferson, Kaden S. Johnson, Emmie E. Kersh, Emma M. Koval, Minuet J. Lam, Hannah M. Laursen, Haylee L. Laursen, Crystina D. Lee, Dillon D. Legate, Kelton C. Locke, Cheyenne T. Maciejewski, Hunter Magstadt, Zacharey R. Malcolm, Noah Matheny, Dejanae L. Matthews, Catherine J. Maurizi, Chris Mboyo Bola, Paige K. Mccleary, Jenna McDorman, Ada E. Mehl, Teresa M. Mfutila, Kaylee Miller, Riley J. Milroy, Roly V. Molenga, Lorenzo G. Moreno, Shaelynn M. Morrison, Isaiah K. Mowen, Gabrielle E. Mullen, Grace E. Palmer, Christopher Pamatmat, Giarmando Parker, Tiara Pendleton, John T. Pepmeyer, Isabella C. Qualls, Michael L. Ramos, Tegan E. Rehn, Gerard D. Remmes, Bethanie M. Ricketts, Madelyn F. Roberts, Monica R. Rodriguez, Kalob T. Ross, Rylee N. Schleich, Kaitlyn G. Smith, Tamara J. Sneddon, Emma A. St George, Tyler S. Steck, Chelsea C. Stevenson, Owen W. Stomberg, Alyssa A. Thomas, David J. Vaynerman, Gabrielle K. Walters,  Kalie A. Williams, Tommy Williams, Samira Z. Wollin, Elijah J. Woods, Jazmin Zavala


Grade 9

Chadrick M. Admire, Caden B. Allen, Camryn J. Anderson, C Jay M. Atwater, Jase W. Atwater, Kyle R. Atwater, Taleah S. Beaty, Madison Behrens, Saylor K. Bower, Lillian J. Bradford, Arlan E. Brannon Sibley, Quentin J. Britton, Siobhan E. Brooks, Alayna M. Brown, Alex Buchen, Natalie G. Cantwell, Zander A. Carley, Amanda R. Castellano, Jerome C. Coleman, Arianne J. Collins, Natalie M. Courtney, Carly A. Crowl, Alexa L. Custer, Diana K. Dawson, Kaylee E. Dean, Taylor L. Deroo, Jordan Dutton, Hannah Edwards, Katelyn N. Engel, Kailyn M. Erickson, Kacie J. Erwin, Ontario L. Ferguson, Casey J. Folger, Jaideep S. Ghoman, Lily I. Gilson, Sophia R. Gugliotta, Abigail E. Gunther, Cecelya F. Haas, Alexis M. Hankins, Carter L. Hankins, Reid Hawkins, Talia S. Hawkins, Riley Hickey, Lily A. Hudgins, Makayla J. Huff, Riley B. Jenkins, Chloe Kapemb, JaCara R. Kelley, James Kisler, Kelsey N. Larkin, Peter Leahy, Mikayla G. Lewis , Lauren Livingston, Sophie M. Lotz, Abbigayle L. Mastin, Madison S. McQuiggin, Steven A. Mensah, Ryan P. Nash, Emma J. Nelson, Natalie Nelson, Nha Yen Nguyen, Plamedie M. Nzeba, Vanessa Y. Oldfield, Audree Peck, Olivia Penick, Erik S. Peterson, Scot C. Pio, Cloey N. Poland, Andrea Poyzer, Bradley J. Qualls, Gabrielle S. Randol, Madeline J. Randol, Elijah Redington, Henri J. Reno, Benjamin D. Rohn, Megan L. Rohn, Natalie C. Ross, Garrett M. Rossell, Aliciana Sanchez, Leigha L. Schisler, Darren J. Schnepf, Camellia N. Schwartzman, Anna G. Shafer, Nakita Silberer, Anna R. Skinner, Devon M. Sloan, Jason L. Smith, Jenilee M. Smith, Jordyn S. Smith, Kyler R. Smith, Kadin A. Spencer, Nicolas A. Sprinkle, Ryan A. Stachyra, Lance Stover, Reid Stufflebeem, Azeal A. Sullivan, Alexander Sward, Ryne Sweesy, Tavis C. Thomas, Carina J. Triplett, Abby Tucker, Lola Tundunge, Adam J. Vandyke, Jared M. Varner, Benjamin D. Vasquez, Evan M. Wade, Ryan J. Walton, Cole M. Warnsing, Rebecca B. Watson, Sophie M. Wignall, Abby S. Wilson, Amanda L. Wilson, Owen H. Wolfe, Corissa L. Wright, Mollie H. Young 
 
 

Honors


Grade 12

Noah D. Anderson, Syneca A. Baker, Samantha Botello, Sydney T. Boyd, Ryan C. Brackett, Tatiana T. Campbell, Dustin C. Cardenas, Mikial M. Cheema, Natalie A. Clifton, Elyssa M. Cozad, Lawrence E. Dierikx, Charles R. Drauden, Adyson Eastburg, Trevor C. Folger, Trevor M. Foster, Grant M. Hall, Lyle M. Hallberg, Alexis Herr, Jordan C. Livingston, Desire I. Matthews, Austin W. McDorman, Richard A. Moreno, Nicolas P. Napier, Brian E. Nelson, Deven E. Pemberton, Salvatore G. Pica, Quantrell D. Polk, Donnivan M. Reed, Hannah M. Ross, Julia M. Smith, Kortez C. Smith, Blaise J. Strong, Alyssa C. Theobald, Gavin N. Thompson, Richard J. Tippey, Leontine W. Tundunge, Martine G. Tundunge, Khristian E. Wright, Jacob C. Yeast


Grade 11

Brayden P. Bledsoe, Aaron W. Burrows, Zachary M. Cantwell, Fabiola Chavez, Stone L. Cooper, Elizabeth M. Costner, Emily M. Davies, Tavian J. Davis, Lina I. Duke, Brennah F. Ellis, Justin Endthoff, Kolton Fox, Stephanie A. Fox, Clay J. Fruendt, Kenneth D. Garrett, Nathaniel L. Geitner, Chloe M. Glidden, Claire E. Henry, Nicholas A. Henry, Bradley L. Hill, Morgan T. Johnson, Austin D. Jones, Kiara N. Jones, Zachary A. Kitch, Jordan C. Kreps, Bradley W. Miller, Alaya B. Mitchell, Rylee C. Neal, Assjuria L. Outlaw, Tylen J. Parks, Matthew D. Patterson, Alyssa M. Pedigo, Dylan F. Powell, Harlee C. Rammage, Carson A. Retter, Jacob C. Schisler, Macy C. Shell, Jake R. Sprinkle, Lydia R. Stomberg, Destinee B. Summers, Brittany A. Swanson, Cayden D. Taflinger, Connor Talbott, Natalee J. Townsend, Adrian Wallace, Kirstian R. West, Deja L. Williams, Erica M. Williams, Trinia L. Williams, Alyson R. Wilt, Ashley M. Zimmerman


Grade 10

Michael E. Bertlshofer, Veronica C. Budde, Maxwell T. Carr, Miguel R. Ceja, Emma Leigh R. Cozad, Nikolas K. Deligiannis, Alexius S. Empson, Dakota R. Erickson, Lucas B. Garcia, Patricia K. Garrett, Amy L. Hardy, Ty E. Harter, Victoria E. Hawkins, Hunter E. Herschelman, Berthe B. Iloo, Jacob L. Johnson, Carley Larson, Hailey S. Lawson, Tanner A. Lowe, Rylie D. Lowery, Adriel C. Maciejewski, Mason A. Martinez, Kaitlin M. McLean, Chase L. Motz, Brea R. Mygatt, Dylan D. Olson, Grant W. Robinson, Waylon M. Roth, Cloe A. Smith, Michael L. Stormer, Riley C. Tuthill, Anastasia L. Wade, Nicholas R. Winters


Grade 9

Ajani Baker, John M. Ballard, Tommy L. Bandle, Raissa Bebi, Aiden T. Breslin, Cameron Calkins, Tayshaun T. Campbell, Cortez J. Coleman, Erica L. Copeland, Kyle L. Coziahr, Carlie M. Garcia, Brandy Gregory, Demarco D. Harden, Alexander J. Harvey, Kelvin T. Hawthorne JR, Daegan Hidden, Michael D. Hoit JR, Rayen T. Howard, Logan V. Johnson, Marissa J. Jones Lightsey, Alexis M. Kenly, Johnathan Knapp, Caitlyn B. Lester, Benie Mbanani, Breanna M. Mcclain, Mercedes Mccreary, Tamara M. McGruder, Leslye Mercado, Richard Mitchell, Katarina N. Moore, Lechar Morgan, Emily G. Niles, Hailey J. Olson, Xavier D. Orozco, Dasha J. Paige, Jordan N. Payne, Cristian A. Perez, Savannah Persefield, Gavin L. Peterson, Cade Petrie, Kaden C. Pickard, Damon Reed, Armoni D. Revis, Cloie Rohn, Bailey E. Ross, Zachary C. Sandoval, Kyle N. Shaw, Andrew Sims Wetterow, Aidan B. Smith, Chloe M. Spencer, Rockyen A. Spinks, Bianca D. Spurrier, John J. Stipp, Destini M. Stormer, Emily E. Surber, Logan A. Sykes, Dylan M. Terpening, Tendresse Tshimbela, Molly R. Warren, Ryan L. Yoder, Michael Younes, Savanna Young




Website by SchoolMessenger Presence. © 2018 West Corporation. All rights reserved.